Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Mysłakowice - Oferty sprzedaży nieruchomości

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

240 800 zł1 376 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

!okazja! Działka w pobliżu Karpacza! Powierzchnia 1376m/2 Piękne widoki na góry! Oferuję Państwu grunt budowlany w Mysłakowicach. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł73,64 m² 7 835,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mały domek poleca : .MIESZKANIE W MYSŁAKOWICACH Opis mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 73,64 m (realnie większY METRAŻ 104M2 W PODŁODZE dzięki poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 569 m² 159,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki z widokiem na góry, położone u podnóża Karkonoszy, w urokliwej miejscowości Mysłakowice. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł9 756 m² 225,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 9756 m2, położoną w malowniczej miejscowości Mysłakowice, w powiecie karkonoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mysłakowice,dolnośląskie

170 000 zł90 m² 1 878,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie czteropokojowe ulokowane na pierwszym piętrze w jednej z kamienic w Mysłakowicach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

63 000 zł33 m² 1 895,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 10 położonego w obrębie Mysłakowice przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Nowa

Mysłakowice,dolnośląskie

200 000 zł1 047 m² 191,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce pod Karkonoszami. Przestrzeń, w której dziecko dorasta z widokiem na góry. Wyobraź sobie poranek. Słońce wpada do salonu, za oknem zielona przestrzeń, a w tle panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

1 280 000 zł157 m² 8 152,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży kilkuletni, zadbany dom wolnostojący, położony na niewielkim osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość posadowiona na ładnej, zagospodarowanej działce o pow. 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kamienna

Mysłakowice,dolnośląskie

129 000 zł26 m² 4 961,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Sprzedam kawalerkę w kamienicy w Mysłakowicach ul Kamienna w odległości 10 km od Karpacza Powierzchnia 26m2, i piętro Idealna do zamieszkania, jako baza wypadowa w góry lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

690 000 zł94 m² 7 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach kilka kilometrów od Karpacza w pobliżu atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sułkowskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

7 000 000 zł3 363 m² 2 081,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Rgk.6840.8.2025 Mysłakowice, dnia 4 lutego 2026 r. Ogłoszenie O przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Mysłakowicach przy ul. Sułkowskiego 1, działki nr 608.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Sułkowskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

1 200 000 zł1 191 m² 1 007,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 396 m²

Rgk.6840.7.2025 Mysłakowice, dnia 4 lutego 2026 r. Ogłoszenie O przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Mysłakowicach przy ul. Sułkowskiego 2, działki nr 620.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

980 000 zł290 m² 3 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w stanie surowym zamkniętym położony na działce o powierzchni 1035m2 w okolicy parku w Mysłakowicach. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 5 014,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowego mieszkania, które po remoncie może stać się dochodową bazą pod najem krótkoterminowy lub wygodnym miejscem wypadowym w góry? Ta nieruchomość w Mysłakowicach łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

280 000 zł2 115 m² 132,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rezerwacja! Działka budowlana 2115 m - Mysłakowice | Blisko Karpacza i Jeleniej Góry! Obejrzyj działki z lotu ptaka! Szukasz idealnej działki w malowniczym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Wiśniowa

Mysłakowice,dolnośląskie

220 000 zł1 208 m² 182,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Nie szukaj dalej! Marzysz o spokojnym miejscu z zapierającym dech w piersiach widokiem na Karkonosze, ale jednocześnie blisko miejskich udogodnień? Ta działka jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

1 290 000 zł450 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:4 565 m²

Rewelacyjna nieruchomość z potencjałem - Mysłakowice, blisko Karpacza Zapraszam Cię na prezentację nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Mysłakowice, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

140 000 zł1 399 m² 100,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mysłakowice, dnia 04 lutego 2026 r. Rgk.6840.22.2025 OGŁOSZENIE O PRZETARGU na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Bobrowie, działki nr 135/6, obręb 0001 Bobrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Władysława Łokietka

Mysłakowice,dolnośląskie

60 000 zł807 m² 74,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mysłakowice, dnia 20 stycznia 2026 r. Rgk.6840.9.2024 OGŁOSZENIE O PRZETARGU na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mysłakowicach przy ul. Władysława Łokietka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Maków Polnych

Mysłakowice,dolnośląskie

203 000 zł1 015 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1015 m2 położona w Mysłakowicach przy ul. Maków Polnych teren płaski ładny widok na Karkonosze. Uzbrojenie : energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

750 000 zł241 m² 3 112,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

177 800 zł1 270 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną z pięknym widokiem na całe pasmo Karkonoszy. Mysłakowice znajdują się 10 min od Karpacza, 12 min od Jeleniej Góry i 30 min. od Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

218 100 zł1 454 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu mieszkanie dwupokojowe będącą w trakcie kompleksowego remontu. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 50 m usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

260 000 zł25 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu kawalerkę z urokliwym, małym tarasem, będącą w trakcie kompleksowego remontu. Ten funkcjonalny lokal o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

218 000 zł1 214 m² 179,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki budowlanej z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry? Mamy dla Ciebie ofertę, która naprawdę wyróżnia się na tle innych! Ta działka to nie tylko przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mysłakowice,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 657,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Możliwa zapłata części ceny w ratach! Poszukujesz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, otoczonej naturą, z dobrym dostępem do wszystkich niezbędnych udogodnień? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Mysłakowicach. Na działce o powierzchni 1900 m2 znajduje się nowo wybudowany dom w stanie deweloperskim oraz rozpoczęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

800 000 zł241 m² 3 319,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w pobliżu atrakcji turystycznych , rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

539 000 zł51 m² 10 589,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie na parterze z ogrodem i garażem. Mieszkanie do wprowadzenia - oferowane jest z pełnym wyposażeniem! - umeblowane, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłakowice,dolnośląskie

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Nowa dużo niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe ulokowane na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczych Mysłakowicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Godebskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

255 000 zł50 m² 5 120,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego w Mysłakowicach o powierzchni całkowitej 49,80 m2. Lokal położony na parterze dwupiętrowego bloku, składający się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 321,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu mieszkanie w Mysłakowicach. Lokal o powierzchni użytkowej 47,80 m2, składający się z 2 pokoi przechodnich, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

214 050 zł1 427 m² 150 zł/m²

 

 

 

Mysłakowice,dolnośląskie

850 000 zł136 m² 6 268,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania rozpoczętą budowę domu wolnostojącego w Mysłakowicach. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 790m2. Z działki roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

770 000 zł83 m² 9 277,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży 4 domy w zabudowie bliźniaczej posadowione w malowniczej wsi Mysłakowice, zaledwie 12 km od Jeleniej Góry, u podnóża gór, w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży 18 działek średnio po 1200 m2 każda z warunkami zabudowy pod osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położone przy trasie Jelenia Góra - Karpacz. Teren bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłakowice,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 708,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu bez zezwolenia przez obywateli Ukrainy oferta na wyłączność Marzysz o porankach z kawą na balkonie i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

410 000 zł54 m² 7 652,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, położone na I piętrze 5-rodzinnego budynku w Mysłakowicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

950 000 zł440 m² 2 158,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentację lokalu idealnego pod działalność gastronomiczną, handlową i usługową w Mysłakowicach. Lokal o powierzchni użytkowej 440,10m2 usytuowana na parterze zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

288 000 zł35 m² 8 290,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkania z zagospodarowanym ogrodem. Do sprzedaży przytulne mieszkanie w Mysłakowicach, w cichej i spokojnej części miejscowości. Lokal na wysokim parterze w bloku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij