Mieszkanie Mysłakowice

Mysłakowice, dolnośląskie

  • 547 000 zł
  • 73 m²
  • 7 493 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Strózik

Skontaktuj się

Mieszkanie Mysłakowice

Mysłakowice, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

547 000 zł

73 m²

7 493 zł/m²

Mieszkanie Mysłakowice

Zaktualizowane: 18 maja 2026

547 000 zł 73 m² 7 493 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 547 000 zł (7 493 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 73 m², 2 pokoje, 2 łazienki; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wielorodzinny
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie, elektryczne
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,62 m² (100,35 m² powierzchni całkowitej), położone w kameralnym budynku 4-lokalowym w Mysłakowicach.

Nieruchomość wyróżnia
- przestronny, jasny salon ok. 30 m²,
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- piękny widok na tereny zielone i góry

Najważniejsze informacje
- mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2019 roku
- wymienione (...)

Agent

Klaudia Strózik

533 677...

533 677 933

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

533 677...

533 677 933

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości