Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Mysłakowice - Oferty sprzedaży domów

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

269 000 zł110 m² 2 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedania dom w miejscowości Mysłakowice koło Karpacza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 2158 m2. Dom o powierzchni użytkowej 90 m2. na tą chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

690 000 zł173 m² 3 988,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Oferuję do sprzedania komfortowy dom wolnostojący w Mysłakowicach. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1329m2 dodatkowo istnieje możliwość dokupienia drugiej takiej samej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

620 000 zł152 m² 4 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu piękny i komfortowy dom zlokalizowany w Mysłakowicach.Budynek znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni 1329m2 na której również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jgjp-1816 Do sprzedania dom z bajecznym widokiem na Karkonosze począwszy od Rudaw Janowickich poprzez Grzbiet Kowarski, śnieżkę aż po Śnieżne Kotły. Dom położony jest na skraju niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do sprzedania połowa domu - parter budynku o pow. 95 m2 z osobnym wejściem , własnościowa działka o pow. 560 m2 ogrodzona. Lokal mieszkalny ładnie wykończony ( panele , kafle ) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

782 000 zł173 m² 4 520,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

NA sprzedaż piękny dom wolnostojący usytuowany W mysłakowicach, w bezpośrednim sąsiedztwie karpacza Kontakt telefoniczny:   Kontakt mailowy:   Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

628 000 zł150 m² 4 186,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Oferuję piękny dom o powierzchni 150 m2 na działce o powierzchni 1329 m2 z pięknym widokiem na Śnieżkę. Nieruchomość bardzo dobrze zaprojektowana i zaaranżowana ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

370 000 zł192 m² 1 924,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Dom jednorodzinny ,wolnostojący stan deweloperski.MYSŁAKOWICE WOJ.DOLNOŚLĄSKIE .CENA 370000 PLN.O POW.CAŁKOWITEJ 193 M2 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, jedno - rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

620 000 zł207 m² 2 995,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Do sprzedaży dom drewniany w okolicach Jeleniej Góry.~~Nieruchomość pięknie położona oddalona od zabudowań wsi i drogi przelotowej z widokiem na panoramę Karkonoszy, Góry Sokole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

370 000 zł192 m² 1 924,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

380 000 zł159 m² 2 383,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Nowa cena! Do sprzedaży nowy dom położony na nasłonecznionej widokowej działce blisko Jeleniej Góry.Dom do niewielkiego wykończenia -terakota,glazura,armatura,drzwi wewnętrzne.Parter domu składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje do sprzedania dom z bali (płazy) w miejscowości Karpniki położony na pięknie zagospodarowanej działce z ogrodem oraz zarybionym stawem. Dom zbudowany w 2000 r przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Sprzedam przedwojenny, atrakcyjnie położony dom "tyrolski" w miejscowości Mysłakowice przy ulicy Daszyńskiego 5. Powierzchnia całkowita to około 300m2, składająca się dwóch samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

487 000 zł220 m² 2 213,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący z pięknym widokiem na góry położony na granicy Mysłakowice - Kostrzyca na nowo powstającym osiedlu domków. Nieruchomość o powierzchni 157.91 m2. usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 300m2 położony w pięknej miejscowości Mysłakowice. Gmina Mysłakowice jest przepiękną Doliną Zamków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czerwony Dworek

Mysłakowice,dolnośląskie

6 500 000 zł480 m² 13 541,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:40 190 m²

Kompleks ze dochodowa smazalnia ryb i agroturystyka z domem o powierzchni 480 m2 /5 pokoi do wynajecia i dwa mieszkania z oddzielnym wejsciem i 6-scioma stawami do hodowli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

615 000 zł159 m² 3 867,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Bezpośrednio od dewelopera - rynek pierwotny ostatnie domy, atrakcyjne ceny i lokalizacja .POLECAMY! Dom w Daliach Nowy dom w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

650 000 zł186 m² 3 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom Serdeczny ostatni Nowy dom w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i aranżacji. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący , z użytkowym poddaszem, garażem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojska Polskiego

Mysłakowice,dolnośląskie

690 000 zł196 m² 3 520,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Nowy dom brindizi w stanie deweloperskim do własnego wykończenia i aranżacji. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący , z użytkowym poddaszem,garażem, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

1 350 000 zł685 m² 1 970,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 750 m²

Przepiekna posiadlosc u stup Karkonoszy.Myslakowice,10 km od Jeleniej Gory w kierunku Karpacza (ok. 3 km od wjazdu do Karpacza ).Dwa duze budynki polozone przy glownej trasie do Karpacza ( Ok.100.